Sketchup Vray 2.0 Eğitim Setlerinde %50 İndirim

Sketchup VrayMerhaba arkadaşlar Sketchup Vray 2.0 setleri ile kendinizi geliştirip , görselleştirme konusunda ilerleme sağlayabilirsiniz.

Sonuç olarak tüm render motorları mantık olarak aynı işlevi gördüğü için illa son sürüm vray kullanmanıza gerek yok,eski sürümlerlerde hayli hayli ilerleyebilirsiniz.

Her ne kadar son sürümler hızlı olsada, Sketchup Vray 2.0 ilede birçok arkadaşımız kaliteli görsel çalışmaları çıkarıyor.

Sketchup Vray 2.0 Eğitim Setlerini nasıl alabilirim ?

Yapılan araştırmalarda bir işte iyi olabilmek için, o iş üzerinde toplam 10.000 saat zaman geçirmek gerekiyormuş arkadaşlar, buda günde 4 saat çalıştığınız zaman 5-6 yıl gibi bir sürede profesyonel düzeye geliyorsunuz demektir.

Bu durum kişisel çalışma ile oluyor, ve bu işi başkasından yardım alarak hızlandırabiliyorsunuz.

Birinden eğitim aldığınızda ise bu süre giderek kısalıyor. İşte burada bizim yaptığımız işle ilgili eğer eğitim setlerine yatırım yaparsanız bunun dönüşü size çok fazla oluyor.

Sizlerde eğitim setlerini alarak kendinizi geliştirip, bu inanılmaz süreyi kısaltabilirsiniz.

Sizler için vray 2.0 eğitim setlerinde %50 indirim yaptım.

Eğitim setleri aşağıdaki normal fiyatlarından %50 indirimli olarak alacaksınız.

Sketchup Vray 2.0 Kaliteli görsel Eğitim Setleri bana nasıl ulaşacak ?

 Eğitim setleri için vraydvd@gmail.com adresine mail atıp fiyat ve içerik bilgisi alabilirsiniz.

hesap numarasına ücreti yatırdıktan sonra, gmail adresine gönderdiğim indirme linkleri sayesinde indirme işlemine anında başlayabileceksiniz ve hemen izleyebileceksiniz.
Saygılarımla.

 

BU YAZIYI KAÇIRMA PİŞMAN OLURSUN :)   Sketchup Vray 3.4 Eğitim Seti
0 Shares:
8 yorum
  1. İlk fırsatta alırım diyordum fakat yüzde elli indirimle ikinci bir fırsatı daha yakalayacak aldım. Bundan sonraki çalışmalarımda da faydası olur inşallah..

  2. Sketchup’un can alıcı noktalarını sayenizde öğrendim diyebilirim gerçekten ALLAH razı olsun.

  3. An itibari ile 3,6 sürümü piyasada. Bu 2.0 sürümü için hazırlanmış bir eğitim seti. Bunu neden alalım diyebilecek olan arkadaşlar şöyle düşünebilir;
    Her ne kadar menüler ve görünüm değişse de, V-Ray render motorunun mantığı aynıdır. 2.0 kullanabilen bir arkadaşımız, fazla zorlanmadan 3.6 sürümünü kullanabilir. Az bir kurcalama yetecektir. Bir kaç da soru soracaktır belki de.
    Bütçe mevzusuna bakacak olursak, yarı yarıya daha ucuz. Belki de 2.0 üzerinden temel oluşturup, kendi çabanızla 3,6 ya geçiş yapabilirsiniz.
    Sizin tercihiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
sketchup-indirme
Devamını Görüntüle

Sketchup İndirme

Sketchup İndirme konusunda grup adresimizden bazı arkadaşlarımızın özellikle bilgisayar konusunda teknik anlamda zayıf olan arkadaşlarımızın bu sketchup download…
sketchup indir
Devamını Görüntüle

Sketchup indir : 2021 sürümü

SketchUp, 2D ve 3D modellerin oluşturulmasına ve düzenlenmesine olanak tanıyan modelleme uygulamasıdır. Sketchup indir seçeneği ile ulaşılabilen bu…
Gran fondo ankara
Devamını Görüntüle

Gran Fondo Ankara

Makale İçerik Listesi1 Gran Fondo Ankara1.1 Gran Fondo Ankara hangi etap ?1.1.1 Gran Fondoya Katılmak İçin Neler gerekli…
3D eğitim
Devamını Görüntüle

Sketchup Model 3Dmax Render Eğitimi

Merhaba Arkadaşlar , yeni bir 3D eğitim setiyle karşınızdayım.Genelde 3D eğitim setlerini hazırlarken farklı şeyler yaparak, kullanıcının setlerden…