Sketchup Vray İç Mekan Eğitim 02

Sketchup Vray İç Mekan Eğitim

Merhaba arkadaşlar ikinci sketchup vray iç mekan eğitim seti ile beraberiz, bu eğitim setinde anlatım sesli değil altyazılı olarak önemli noktalara değinilerek yapılmıştır. Yine hazır model kullanımı yapılmış ve hızlıca sonuca gitmenizi kaliteli render almanızı hedeflemiştir. Hızlıca sonuca gitmek için sketchup hazır modeller kullanılmış ,bu sayede ders süresi kısaltılıp sıkılmadan rahatça kaliteli sonuca gidilecek bir Sketchup Vray İç mekan Eğitim içeriği hazırlanmıştır. Bu Sketchup Vray İç Mekan Eğitim seti ile model yerleşimden sonra bazı önemli kaplama ayarları ile kaliteli görsel oluşturabileceksiniz. Aşağıda ders isimleri ve süreleri bulunan görsele bakabilirsiniz. Detaylar için poster resmi üzerindeki bilgileri okuyunuz lütfen.

Sketchup Vray İç Mekan Eğitim Seti İçeriğinde neler var ?

Sketchup Vray İç Mekan Eğitim 02 içeriğinde, Sketchup içerisinde hazır modeller kullanılarak oluşturulmuş olan sahnenin, kaplama ve ince detay ayrıntıları gösterilmesi ve kaliteli görsele ulaşma aşamalarını anlatılmıştır.Sketchup Vray İç Mekan Eğitim 01 den farklı olarak , farklı bir aydınlatma kullanılarak görselleştirme işlemleri anlatılmıştır.

Sketchup Vray İç Mekan Eğitim Seti 01 Hedef kitlesi : İç mekan çalışmalarında Kullanıcıların sıkılmadan , hızlıca hazır objeleri kullanarak render mantığını anlamalarına ve kaliteli görsele ulaşmalarını sağlamayı amaçlayan eğitim setidir.

DVD LERİ ALMIŞ ARKADAŞLARIN ÇALIŞMALARI İÇİN TIKLAYINIZ

DVD ÇALIŞMASINDAN AŞAĞIDAKİ KALİTEDE GÖRSEL ELDE EDECEKSİNİZ

 

vray eğitim
vray eğitim
vray ders
vray ders

Sketchup Vray İç Mekan Eğitim Seti demo videosunu izleyiniz

Satın almak için vraydvd @ gmail.com adresine
Eğitim setinin numarası ile (02) başvuru yapabilirsiniz.

Satın almak için vraydvd @ gmail.com adresine
Eğitim setinin numarası ile (02) başvuru yapabilirsiniz.

BU YAZIYI KAÇIRMA PİŞMAN OLURSUN :)   İnşaport ile yaptığımız 3D röportaj
0 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
3d-egitim-setleri
Devamını Görüntüle

3D Eğitim Setleri

3D Eğitim Setleri konusunda Zaman Zaman aşağıdaki içerik şeklinde mailler alıyoruz. Bu şekilde eğitim veren ve içerik hazırlayanlara…
Devamını Görüntüle

Sketchup Rehberi

Sketchup Rehberi ;3d modelleme yapılırken çeşitli programlar kullanılmaktadır. Bu programlardan bir tanesi de Sketchup programıdır. Sketchup programını öğrenmeye…