Render MotorlarıVray Render

Sketchup Vray İç Mekan Eğitim Seti 01

Yüksek Kaliteli Dokular

sketchup vray eğitim seti

 

Baştan sona Hızlıca Kaliteli Görsel Aşamalarını Anlattığım bu Sketchup Vray İç Mekan DVD lerinde, hızlı ve sade bir şekilde karmaşaya ve karışıklığa sebep olmadan sade bir dille Kaliteli Render alma işlemlerini izleyeceksiniz.
Hem Öğrenci Hemde Ticari işlerde zaman kavramı çok önemlidir, bu sebepten dolayı, Kaliteli görsel oluşturma aşamalarını en can alıcı noktalarıyla sizlere anlattım.

Bu eğitim seti Youtube adresimizde ücretsiz olarak yayınlanmıştır.

Sizde İç mekanda kaliteli görseli oluşturmayı istemezmisiniz ?

Sketchup Vray İç Mekan Eğitim Seti 01 İçeriğinde neler var ?

Sketchup Vray İç Mekan İçeriğinde, Sketchup içerisinde hazır modeller kullanılarak oluşturulmuş olan sahnenin, kaplama ve ince detay ayrıntıları gösterilmesi ve kaliteli görsele ulaşma aşamalarını anlatılmıştır.Aynı zamanda Kaplamalar da texture hataları istemiyorsanız,bump ve displacement konusun da sıkıntı çekiyorsanız, bu set tam size göre.

Sketchup Vray İç Mekan Eğitim Seti 01 Hedef kitlesi : İç mekan çalışmalarında Kullanıcıların sıkılmadan , hızlıca hazır objeleri kullanarak render mantığını anlamalarına ve kaliteli görsele ulaşmalarını sağlamayı amaçlayan eğitim setidir.

 Satın almak için vraydvd @ gmail.com adresine eğitim setinin numarası ile (01) hesap numarası bilgilerini isteyiniz

DVD LERİ ALMIŞ ARKADAŞLARIN ÇALIŞMALARI İÇİN TIKLAYINIZ

DVD İÇİ ÖRNEK GÖRSELLER AŞAĞIDADIR.

sketchup vray

sketchup vray dvd
sketchup vray dvd

Sketchup Vray İç Mekan Eğitim Seti 01’i

Satın alanların yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Sonuç ve Satın alanların Yorumları: Sonuç olarak hedef kitlesine yönelik bir başarılı bir eğitim seti olmuştur.

ışık ayaları yapamıyorsanız ve noisler sizi rahatsız ediyorsa size kolay ve eğitici bi dvd seti diyorum hocamızın ellerine sağlık. (Ercan GÜLER)

V-ray’e bakış açım öküz-tren kombinasyonundan farksızdı ki bu eğitim setine kadar. Sıfırdan çok güzel anlatmış Ufuk hocamız. Ellerine sağlık. (Fatih Başar YÜZER)

Başarılı bir set içerik olarak zengin.Satın alanlara Faydalı olacağı kanaatindeyim. (Ahmet FATİH)

Eğitim setini satın aldım.Gerçekten süper ötesi bir çalısma, vray kullanmak hiç de zor değilmiş

Tabiki de ufuk hocamın sade kafa karıstırmadan akıcı bir sekilde anlatımı sayesin de kolay.Herkesin almasını tavsiye ederim. (Ensar YAZICI)

Örneklemeri çok güzel. Gerekli araçlar ve teknikleri kolayca kavrayabildim.Tasarımcıyı sıfırdan profesyonel seviyeye getirebilecek bir eğitim seti. Kesinlikle tavsiye ederim. (Han Bahtlı)

Eğitim setini aldım. Çok güzel ve görsel manada sketchup da kaplama aşamalarını beyninize nakşedebileceğiniz bir eğitim seti… Herkesin almasını tavsiye ederim (Erkut YAY)

Bu eğitim seti gerçekten harika…bana çok şey öğretti..Ufuk Kardeşime teşekkür ediyorum (Harun ….)

Şu zamana kadar izlediğim ve uyguladığım çok güzel bir eğitim seti idi.Özellikle renk ve texturenin daha detaylı kullanmayı öğrendim diyebilirim.Mesela ben genelde koltuklara resim bump eklerdim ama noise ekleyerek te daha detaylı sonuç aldım ve yine halıyı nasıl renklerle yapıldığını daha deyatlı öğrendim diyebilirim. Özellikle ışık ve hdrı kullanımı konusunda daha detaylı bilgilere sahip oldum gene materyallere reflaction konusunda daha iyi bilgilere sahip oldum uzun lafın kısası ufuk hocam bu eğitim dvd sinde benim eksik bildiğim her şeyi tamamladı ve yeni bilgilere sahip oldum.(Metin NERGİZ)

Kapmalamalar ve Işıklandırma ile ilgili doğru bildiğim bir çok şeyin aslında sadece zahmet veren ve uğraştırıcı yollar olduğunu, işin daha kolay ve mükemmel bir preformans ile

Çözüme gidebileceğini öğrendiğim bu eğitim setini, Sketchup ve Vray kullanıcılarına gönül rahatlığı ile önerebilirim.(Taygun Çalışkan)

Çok başarılı bir eğitim seti olmuş.Özellikle can alıcı yerlere değinmişsiniz.Benim için çok yaralı oldu. Sketchup öğrenmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim. (Mesut TURAN)

Render aşamasının sonu gelmeyen ayar değerlerini ezberletmek yerine, bu ayarların sebeplerini izleyiciye akılda kalıcı bir şekilde öğretmek üzerine kurulmuş bir öğreti. Dvd bittiğinde öğrendikleriniz , sanki yıllarıdır bu işin ustasıymışsınız gibi hissettiriyor ki zaten öyle oluyorsunuz.

İlk olarak ellerinize sağlık gerçekten çok dikkatli ve öğreti bi ders serisi olmuş ellerinize sağlık. Hiç bir eksiği yok gayet anlaşılabilir ve gayet mükemmel. Hani kendi çapımda az da olsa bi bilgim var buna dayanarak hiç bir eksiğinizi görmüyorum.

Başarılı bir girişim.. Program konusun da vizyonu kesinlikle geliştiren bir çalışma olmuş. Özellikle de yoğun çalışma ortamında olup kurslara devam etmek konusun da sıkıntı yaşayan benim gibiler için.Dilerim ki daha geniş kapsamlı, ışık ayarlarının işlendiği daha gelişmiş bir ikinci DVD de hazırlarsınız. (Şebnem KÖKSAL)

UFUK ŞEN

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın. Sevgi ve Saygıyla..

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

MERHABA ????