3D ProgramlarSketchup

Tam 1 satte Sketchup Öğrenin

Yüksek Kaliteli Dokular

Tam 1 satte Sketchup Öğrenin Eğitim seti ile , 1 saat içerisinde sketchup temel eğitimini bitireceksiniz.
Sketchup Programının az bilinen ama çok önemli komutlarını ve Teknik bakış açınızın nasıl olması gerektiğini anlattım. Bu sayede hem temel sketchup bilgisi olanlar hem de orta ve ileri seviyedeki kullanıcılar için geniş çaplı bir sketchup temel dersleri için bir kaynak dersi olarak düşünebilirsiniz.

Bu sayede Sketchup Kullanmadan önce nasıl bir yaklaşım sergilemeniz gerektiği, temelde hangi komutlarla ilerlemeniz gerektiğini bu video içerisinde bulacaksınız. 

Tam 1 satte Sketchup Öğrenin

Bu tür videoların kanalımızda daha fazla yer alması için, videoların altındaki yorum kısmına istediğiniz dersler için mesaj bırakabilirsiniz.

Sizlerin gelişimi için çekmiş olduğumuz bu videolar için , videoların altında bulunan kısımlar için yorum ve beğenilerinizi eksik etmeyiniz.

 

UFUK ŞEN

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın. Sevgi ve Saygıyla..

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

MERHABA ????