Sketchup Vray 3.6 Eğitim Seti

Sketchup Vray 3.6 egitim setiBu konu içerisinde kullanıcıların sıklıkla karıştırdığı Sketchup Vray 3.6 Eğitim Seti ve Sketchup Vray 3.4 Eğitim seti arasındaki farklılıktan bahsetmek isitiyorum.

Sitemizi takip edenler, yakın zamanda Chaos (vray üreticisi) grup tarafından  Vray 3.6 ‘nın duyrulduğu haberini okumuşlardır.

Hala okumayan arkadaşlarımız varsa , bu kısımdan vray 3.6 ile ilgili bilgileri okuyabilirler.

Vray 3.6 ile birlikte bir takım yenilikler eklenerek 3 serisi daha hızlı ve stabil hale getirildi.

Sketchup Vray 3.6 Eğitim Seti

Popüler Eğitim setlerimizden olan Sketchup vray 3.4 eğitim setini, daha önce sizlere duyurmuştuk.Kullanıcıların burada yaptıkları ufak bir yanlış anlamayı düzeltmek istiyorum.

Normalde Tüm 3.0 dan başlayarak 4.0 a kadar olan tüm seriler 3 serisi olarak adlandırılır. Arada çıkan sürüm farklılıkları ise 3.1 | 3.2 | 3.4 olarak ifade edilir.

Aralarda çıkan sürüm farklılıkları, oluşan hataların düzeltilmesi için ve birtakım ufak değişikliklerin eklenmesi ile ortaya çıkıyor.

Sketchup Vray 3.4 Eğitim seti güncellenecek mi ?

Sketchup Vray 3.6 da demo sürümününde bir takım hatalar vardı. Nihai sürüm çıktıktan sonra 3.4 eğitim setinin üzerine çekeceğimiz yenilikler videosu ile 3.4 eğitim seti, Sketchup Vray 3.6 Eğitim seti haline gelecektir. Yakın zamanda bu set güncellemesinin  duyurusunu sitemizden yapacağız. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Kaliteli Kaplama ve Doğru ışık Oluşturmak her zaman zordur.
Çünkü Doğru ışı ve kaplama için nerden başladığınızı bilmek gerekir.
Bu Sketchup Yeni Vray Eğitim seti ile sıfırdan başlangıç yapacaksınız.
Detaylar için vraydvd@gmail.com adresine mail atmanız yeterlidir.

BU YAZIYI KAÇIRMA PİŞMAN OLURSUN :)   İnşaport ile yaptığımız 3D röportaj
0 Shares:
4 yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
3d-gorsellestirme
Devamını Görüntüle

3D Görselleştirmecinin El Çantası

3D Görselleştirme işi ile uğraşan kişilerin eksik yaptıkları işlerden biride ellerinin altında bir El çantası bulundurmamalarıdır. Nedir bu…
Devamını Görüntüle

3D Mimaride 3D Görselleştirme

Sketchup Türkiye Grubumuzdaki üyelerimizden Yekta Evran‘ın bize göndermiş olduğu Mimaride 3D Görselleştirme konulu makaleyi okuyacaksınız. 3D görselleştirme ve…
kaplama
Devamını Görüntüle

Kaplama Seçimi Malzeme Hazırlama

Kaplama Seçimi Kaliteli görselleştirmeyi oluşturan ikinci diğer konudur. Malzeme ayarları ve kaliteli kaplama seçimi , gerçekçi render için…
3dgorsellestirme
Devamını Görüntüle

3D Görselleştirme

3D Görselleştirme , 2D planların sanatçının kendi yorumuna göre 3D proje haline getirilmiş halidir. Bu esnada çok farklı…