Render MotorlarıVray Render

Sketchup Vray 3.6 Eğitim Seti

Yüksek Kaliteli Dokular

Sketchup Vray 3.6 egitim setiBu konu içerisinde kullanıcıların sıklıkla karıştırdığı Sketchup Vray 3.6 Eğitim Seti ve Sketchup Vray 3.4 Eğitim seti arasındaki farklılıktan bahsetmek isitiyorum.

Sitemizi takip edenler, yakın zamanda Chaos (vray üreticisi) grup tarafından  Vray 3.6 ‘nın duyrulduğu haberini okumuşlardır.

Hala okumayan arkadaşlarımız varsa , bu kısımdan vray 3.6 ile ilgili bilgileri okuyabilirler.

Vray 3.6 ile birlikte bir takım yenilikler eklenerek 3 serisi daha hızlı ve stabil hale getirildi.

Sketchup Vray 3.6 Eğitim Seti

Popüler Eğitim setlerimizden olan Sketchup vray 3.4 eğitim setini, daha önce sizlere duyurmuştuk.Kullanıcıların burada yaptıkları ufak bir yanlış anlamayı düzeltmek istiyorum.

Normalde Tüm 3.0 dan başlayarak 4.0 a kadar olan tüm seriler 3 serisi olarak adlandırılır. Arada çıkan sürüm farklılıkları ise 3.1 | 3.2 | 3.4 olarak ifade edilir.

Aralarda çıkan sürüm farklılıkları, oluşan hataların düzeltilmesi için ve birtakım ufak değişikliklerin eklenmesi ile ortaya çıkıyor.

Sketchup Vray 3.4 Eğitim seti güncellenecek mi ?

Sketchup Vray 3.6 da demo sürümününde bir takım hatalar vardı. Nihai sürüm çıktıktan sonra 3.4 eğitim setinin üzerine çekeceğimiz yenilikler videosu ile 3.4 eğitim seti, Sketchup Vray 3.6 Eğitim seti haline gelecektir. Yakın zamanda bu set güncellemesinin  duyurusunu sitemizden yapacağız. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Kaliteli Kaplama ve Doğru ışık Oluşturmak her zaman zordur.
Çünkü Doğru ışı ve kaplama için nerden başladığınızı bilmek gerekir.
Bu Sketchup Yeni Vray Eğitim seti ile sıfırdan başlangıç yapacaksınız.
Detaylar için [email protected] adresine mail atmanız yeterlidir.

UFUK ŞEN

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın. Sevgi ve Saygıyla..

İlgili Makaleler

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı !

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün!