Sketchup Vray

Vray Render Ayarları – Pratik Vray bilgileri

Vray render ayarları

Vray Render Ayarları konusunda sizlere Pratik Vray bilgiler vererek sizlerin Sketchup vray render ayarlarını daha rahat kullanmanız için bilgiler verdik arkadaşlar.

Vray render alma konusunda sizlere tablet pratik bilgiler vererek en iyi kaliteyi yakalamanız için güzel bilgiler paylaştık. Videolarımızı bu işle ilgili arkadaşlarınıza önermeyi unutmayınız.

Vray Render Ayarları nasıl yapılır ?

Vray render ayarları kısmı çok kalabalık ve çok detaylıdır arkadaşlar.Bu detayların ve ayarların daha öz ve sade olması için önemli bazı parametlerin yapılması sizin daha rahat render almanıza neden olacaktır. Özellikle ışığın içeriğe rahat bir şekilde alınması ve ortamı aydınlatılması için ışığın iyi kullanılması gerekmektedir.

Aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz video da sizlere vray render kısmında önemli olarak ilk neler yapmanız gerektiğinden bahsettik.Sizlerde bu videolarımızı izleyerek 3d projelerinizde bu teknikleri uygulayabilirsiniz.

Videolarımızı bu işle ilgili ortamlarda ve ilgili arkadaşlarınızda paylaşmayı unutmayınız.

Unutma Öğrenmek Mutluluktur ! Kendini geliştirmek ve Daha ileriye gitmek için kendine günde 10dk’lık zaman ayırman gerekir.

Bu zamanı kanalımızda ki videoları izleyerek yapabilirsin.
Günde bir video izleyerek kendini geliştirip, rakiplerinden daha ileriye gidebilirsin.

İnstagram hesabım : https://bit.ly/3riAIkI

UFUK ŞEN

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın. Sevgi ve Saygıyla..

Bu makaleyi okuyanlar, aşağıdaki makaleleri de okudular !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu