ufuk şen

ufuk şenBen (Ufuk ŞEN) Her insanın Öğrenme ve kendini geliştirme yetisinin olduğuna inanıyorum, aynı zaman da öğrenme ve kendini geliştirme isteği her insan da birer uzuv gibi olmalı.

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.

Ufuk şen olarak, aynı zamanda kurmuş olduğum http://www.sketchupturkiye.com/
adresimizle, sizlere ücretsiz içerikler

Hangi çalışma grubuna bağlı olursak olalım, hangi çalışma sahasında olursak olalım, bu çalışma ve birşeyler üretme ilkesi herkes için sabit bir kural olmalıdır.

3d görselleştirme, 3d eğitim ve 3d eğitim setleri konusunda, bu blog sitemde makaleler okuyarak geniş içeriklere sahip olacaksınız.

UFUK ŞEN EĞİTİM

Bu amaçla ,paylaşım esasına dayalı zihniyetim ve kendimi ve etrafımdakileri geliştirme çabamla, bu site ve siteler kurulmuştur.
Asıl amaç ve misyon, paylaşım esasına dayalı olarak birşeyler öğretmek ve öğrenmektir.

İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın.

Tüm önemli görsel ve yazılı kaynakları araştırarak ve bir arada tutarak, hepimiz için en iyi ve en kaliteliyi oluşturmak en büyük hedeftir.

Ufuk şen instagram ve sosyal medya hesapları

Bura da görselleştirme sürecini artırmaya yarayacak ve yaratıcılık için size ilham verecek kaynak ve bilgiler paylaşılacaktır.

Instagramdan takip etmek için TIKLAYIN
Facebook sayfam için TIKLAYIN
Sevgi ve Saygıyla.

Ufuk şen

 

BU YAZIYI KAÇIRMA PİŞMAN OLURSUN :)   İhtiyaca Yönelik Render Motoru Seçimi
1 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Devamını Görüntüle

Ufuk Sen Başarılar

Bu kısımda kurslardan almış olduğum sertifikaları bulabilirsiniz. (Daha fazla sertifika mevcuttu ama bulabildiklerim bunlar) Genel olarak bir çok…
3d-modelleme
Devamını Görüntüle

Mac için en iyi 3D modelleme yazılımları

Bir mac kullanıcısı mısınız? Sizde biliyorsunuz, tüm 3D modelleme yazılımları aynı işletim sistemlerinde mevcut değil. Bu yüzden bir Mac kullanıcısıysanız,…
Twinmotion2020_tutorial
Devamını Görüntüle

Twinmotion 2020 Çıktı !

Twinmotion 2020 dün firmanın yapmış olduğu açıklama ile ilk yenilikleri ile beraber sunuldu. Fiyat olarak diğer rakiplerine göre…