ufuk şen

ufuk şenBen (Ufuk ŞEN) Her insanın Öğrenme ve kendini geliştirme yetisinin olduğuna inanıyorum, aynı zaman da öğrenme ve kendini geliştirme isteği her insan da birer uzuv gibi olmalı.

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.

Ufuk şen olarak, aynı zamanda kurmuş olduğum http://www.sketchupturkiye.com/
adresimizle, sizlere ücretsiz içerikler

Hangi çalışma grubuna bağlı olursak olalım, hangi çalışma sahasında olursak olalım, bu çalışma ve birşeyler üretme ilkesi herkes için sabit bir kural olmalıdır.

3d görselleştirme, 3d eğitim ve 3d eğitim setleri konusunda, bu blog sitemde makaleler okuyarak geniş içeriklere sahip olacaksınız.

UFUK ŞEN EĞİTİM

Bu amaçla ,paylaşım esasına dayalı zihniyetim ve kendimi ve etrafımdakileri geliştirme çabamla, bu site ve siteler kurulmuştur.
Asıl amaç ve misyon, paylaşım esasına dayalı olarak birşeyler öğretmek ve öğrenmektir.

İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın.

Tüm önemli görsel ve yazılı kaynakları araştırarak ve bir arada tutarak, hepimiz için en iyi ve en kaliteliyi oluşturmak en büyük hedeftir.

Ufuk şen instagram ve sosyal medya hesapları

Bura da görselleştirme sürecini artırmaya yarayacak ve yaratıcılık için size ilham verecek kaynak ve bilgiler paylaşılacaktır.

Instagramdan takip etmek için TIKLAYIN
Facebook sayfam için TIKLAYIN
Sevgi ve Saygıyla.

Ufuk şen

 

BU YAZIYI KAÇIRMA PİŞMAN OLURSUN :)   Sketchup Vray : Render Almadan Önce Dikkat edin !
1 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like
Devamını Görüntüle

Enscape İle Görselleştirme

Yakın zamanda real time render motorları giderek gelişmeye ve firmalar yeni render motorlarını bu geniş piyasaya eklemeye devam…
kıtlık zihniyeti
Devamını Görüntüle

Kıtlık Zihniyeti

Merhaba Arkadaşlar, bugün Sizlere farklı bir İnsan Zihniyetinden Cimri zihniyetten veya Kıtlık Zihniyeti olarak tabir edilen bir olaydan…