3D Görselleştirme

3d gorsellestirme
3D görselleştirme
, her alanda kendini geliştirmiş bir görselleştirme uzmanının kendi düşünce sanatını 3d ye aktarma halidir diyebiliriz.

3d görselleştirme konusunda yaptığımız profesyonel ve ödül almış çalışmalar ile sizlere bu konuda en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Çalışmalarımız için buraya ve buraya bakabilirsiniz.

Hangi Alanlarda 3D Görselleştirme ?

Uzmanlık alanımız Mimari görselleştirmedir. Mimari görselleştirme konusunda senelerin vermiş olduğu tecrübe ile en iyi görselleri çıkarıyoruz. 1997 senesinden beri Mimari görselleştirme ve teknik çizim konusunda hem proje okuma, hemde detay konularındaki tecrübelerimiz ile en iyi 3d görselleştirme sonuçlarını sizlere gönderiyoruz.

Aynız zamanda çizmiş olduğunuz modellerin render edilmesi konusunda da sizlere hizmet veriyoruz.Modellediğiniz yapıları bize göndererek render işlemleri içinde fiyat alabilirsiniz.

Sizlerde biliyorsunuz ki , mimari görselleştirmenin en önemli parçası dwg projeyi iyi okuyabilmektir. Oran orantı, ölçülü çalışma ve projelerde kullanılan objelerin ölçülerine kadar bilmek görselleştirmenin ana hatlarını oluşturmaktadır.

Hangi programlarla 3D Görselleştirme ?

3D mimari konusunda en yetenekli program olan Sketchup programı ile sizlere en iyi mimari modelleri en hızlı ve pratik şekilde sizler için görselleştiriyoruz.

Hem Sketchup Vray ile hemde 3dsmax vray ve 3dmax corona render motorları ile sizlere en iyi 3d görselleştirme hizmetini sunuyoruz.

Bu konuda iç mekan görselleştirme, dış mekan görselleştirme, tek objelerin render edilmesi, studio render, 3d animasyon gibi hizmetleri bizden alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için [email protected] adresine mail atmanız ve detayları göndermeniz yeterlidir.

Bünyemizde ayrıca animasyon konusunda unreal engine ile dinamik ve etkileşimli videolar sunarak müşterinize en iyi sunumu yapabilirsiniz.

Unreal Engine ile mekanda dolaşım, objelerin renk değişimleri gibi farklı sunum tekniklerini müşterilenize sunabilirsiniz.

Aşağıdaki videoyu izleyerek çalışmalarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Instagramdan takip etmek için TIKLA 
Facebook sayfam için TIKLA

Başa dön tuşu

MERHABA ????