Twinmotion 2019 İndir

Bu yazımızda sizlere Twinmotion 2019 indirme bağlantısı ve Epic games arayüzü ile bilgiler vereceğiz.

Epic Games bir kaç gün önce Twinmotion render motorunu satın alarak, mimari görselleştirme konusunda sektörde daha fazla söz sahibi olma yolunda adımlar atıyor.

Bu adımlar ile, Epic Games’in ilk yaptığı işlem Twinmotion 2019 sürümünü kasım ayına kadar ücretsiz olarak, hiç bir sınırlama olmadan kullanıcılara sunmasıdır.

Twinmotion kendi içerisinde, mimari görselleştirme alanındaki bir çok yeniliklerle beraber, rahat ve kolay bir kullanım sunmaktadır.

Twinmotion 2019 Nasıl İndirilir ?

Twinmotion 2019‘u indirmek için, Epic Games’in kendi arayüzü olan ufak yazılımı indirmeniz gerekiyor.Tüm işlemler bu arayüz içerisinde olmaktadır.

Epic Games, Unreal Engine oyun motorunu geliştirdiği için bu arayüz içerisinde bir çok model kütüphanesine rahatlıkla ulaşıp, indirebiliyorsunuz.

İlk olarak Aşağıda vermiş olduğumuz linkte tıklayarak , Twinmotion 2019 indirme sayfasına gidiniz.
https://www.unrealengine.com/en-US/twinmotion/download

Yukarıda verdiğimiz bağlantının hemen altında ise Revit ve ArchiCad Kullanıcıları için bir eklenti mevcuttur. Revit ve Archicad kullananlar o eklentiyi indirebilirler.

Bu bağlantıyı indirdiğinizde ve çalıştırdığınızda, Epic Games yazılımının arayüzü sizi karşılayacaktır. Bu kısımda hesabınız yoksa, alt kısımdan kayıt ol kısmına basarak bir hesap oluşturunuz.

Hesap oluşturmadan indirme işlemlerini başlatamazsınız.

Twinmotion 2019 indirme işlemleri için videolu anlatım

Yukarıdaki işlemleri eğer yapamdıysanız, Twinmotion en son sürümü indirip kullanmak için , aşağıda sizler için hazırlamış olduğumuz videoyu izleyebilirsiniz.

Takıldığınız kısımlar için, aşağıdaki yorum kısmını kullanınız.

https://youtu.be/fJSJGegQIqQ

Sketchup Türkiye grubumuzda Twinmotion 2019 son sürümü ile ilgili bir etkinlik düzenleyeceğiz. Programın full sürümü ve vermiş olduğumuz hazır model ile program üzerinde, denemeler ve testler yapabileceksiniz.

Makale Sözlüğü ;

Epic Games Nedir ? Unreal Engine Oyun motorunun geliştiricisidir.
Twinmotion Nedir ? Son yıllarda gelişen bir, render motorudur ve mimari görselleştirme alanında kullanılmaktadır.
Mimari Görselleştirme Nedir ? Autocad ve herhangi bir ortamda tasarlamış olduğunuz 2D planların, üç boyutlu programlara aktarılarak sunum yapılmasıdır.

BU YAZIYI KAÇIRMA PİŞMAN OLURSUN :)   Lumion 8 Gerçekçi Render ?
2 Shares:
3 yorum
  1. Hocam daha sonra ücretli mi olacak yoksa son indirme tarihine kadar indirenler mi ücretsiz kullanıma devam edecek bu kısmı anlamadım

    1. unreal engine’nin genel mantığı programları genelde kullanıcıya ücretsiz sunmasıdır, bence 2019 sürümü ücretsiz devam edecektir. 2020 sürümü ile çok farklı yenilikler gelecektir, bu sürümden sonra ücretli olacaktır.Ama yinede ücretlerin çok fazla olacağını düşünmüyorum ben, çünkü Epic firmasının tüm ürünleri ya ücretsizdir, veya fiyatlar uygun olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Devamını Görüntüle

Enscape İle Görselleştirme

Yakın zamanda real time render motorları giderek gelişmeye ve firmalar yeni render motorlarını bu geniş piyasaya eklemeye devam…
sketchup vray 5
Devamını Görüntüle

Sketchup Vray 5

Render motorları geliştikçe karşımıza yeni özellikler ile çıkmaya devam ediyorlar. Her ne kadar yeni render motorları çıksa da…
3d egitim
Devamını Görüntüle

3D Eğitimin Önemi

Grubumuz da 3D Eğitimin Önemi isimli, makale yazma yarışmasından birinci olan Hüsamettin YILDIZ arkadaşımızın makalesi aşağıdan okuyabilirsiniz. Diğer…
Mimarlar için 3D Programlar
Devamını Görüntüle

Mimarlar için en iyi 3d programlar

Bu makelede sizlere Mimar arkadaşlarımız için, en iyi ve en kullanışlı Mimarlar için en iyi 3d programlardan bahsedeceğiz. Aslında…