3D Programlar3ds MaxSketchup

Sketchup Model 3Dmax Render Eğitimi

Yüksek Kaliteli Dokular

Merhaba Arkadaşlar , yeni bir 3D eğitim setiyle karşınızdayım.Genelde 3D eğitim setlerini hazırlarken farklı şeyler yaparak, kullanıcının setlerden en iyi verimi alması için düşünür, ona göre eğitim setini şekillendiririm.

Bu şekilde diğer eğitim seti hazırlayan arkadaşlardan farklı bir yapı içerisinde,bu konuya yaklaşmaya özen gösteririm.

Çünkü konu eğitim olunca herkes bir program veya farklı bir konuyu anlatacak yeterlilik ve kapasitede olmayabilir.

Ben yılların vermiş (1997 yılından beri İnşaat Sektöründeyim) olduğu bilgi ve birikimleri eğitim setlerimle sizlere buluşturuyorum.

Bu 3D eğitim setiyle beraber , yapmış olduğunuz işlerde 3Dmax programının arazi üzerinde bitki dağılımı ve detaylı kaplama oluşturma gibi en önemli özellikleri bulacaksınız.

Bu eğitim setimiz  Sketchup da modelle , 3dsmax de render al sloganıyla yola çıkan bir eğitim setidir.Sketchup içerisinde modellemiş olduğunuz yapıyı , 3dsmax programı içerisine göndererek orada 3dsmax’in nimetlerinden faydalanmayı hedefleyen ve kaliteli render alma aşamalarını adım adım gösteren bir eğitim içeriğidir.

Satın almak için [email protected] adresine mail atmanız yeterlidir.

3D eğitim seti Tanıtım için aşağıdaki videoyu izlemeniz yeterlidir.

Aşağıda ilk resimde görmüş olduğunuz sketchup modelin, 3dsmax içerisinde diğer iki resimde render edilmiş halini derslerde işliyorum.

3D eğitimsketchup max render
max render
3D Eğitim seti içerik bilgileri ;

3D görselleştirme konusunda kendini kanıtlamış her iki programın kullanımı için içerik bilgisini aşağıdan bulabilirsiniz.

Eğitim seti içerik bilgisi: Sketchup da modellenmiş tasarımın, 3dsmax olanakları (hız,arazi boyama,detaylı kaplama,gerçekçi ışık vb) kullanarak kaliteli görsel alma aşamaları.
Eğitim setinde kullanılan modelin render kalitesi ve ambiansında aldığı Ödüller: Cgsociety gallery ödülü Cgstudyo Sanat Galerisi Ödülü,Vray World Editör seçimi
Hedef Kitle: Orta derece kullanıcılar ve üst düzey de bilgi sahibi olmak isteyenler için. (sketchup kullanıcıların daha farklı bir anlayışla,kaliteli render almalarını kolaylaştırıcı bir settir)
Dosyaların gönderimi: Dosyaların gönderimi aşağıdaki mail adresine göndereceğim hesap numarasına ücreti yatırdıktan sonra, gmail adresinize link olarak gelecektir.İndirme işleminin ardından hemen izlemeye başlayacaksınız.
Dosya indirme boyutu: 1.85 gb en düşük internet bağlantısı ile 2 saat gibi bir sürede rahatlıkla indirebilirsiniz.
Süre: Toplam anlatım süresi 4 saat 58 dk’dır.
Detaylı bilgi almak için mail adresi : Satın almak için [email protected] adresine mail atmanız yeterlidir.

3D Eğitim Setinin Almış olduğu ödüller.

3dmax render

sketchup render

sketchup render

Instagramdan takip etmek için TIKLA 
Facebook sayfam için TIKLA

UFUK ŞEN

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın. Sevgi ve Saygıyla..

İlgili Makaleler

27 Yorum

 1. eğitim setini aldıktan sonra gercekten aydınlatıcı ve kalıtelı bilgiler içeren bir eğitim seti oldugunu anlıycaksınız.ufuk hoca gercekten bu ısı bılıyor ve bızlerın gelısımı ıcın buyuk emek harcıyor.hocam emegıne saglık.vray 3.4 ıcınde bı egıtım beklıyoruz.kolaylıklar dılerım…

 2. Eğitim seti çok çok iyi; kendi alanında Sketchup ve 3D Max programlarını sade, akıcı ve detaylı bir şekilde anlatılmış; seti bütün arkadaşlara öneririm. Kısa süre içerisinde modelleme ve Vray mantığını kavrayacağınız eğitim setidir.

 3. Tuğrul Doğancan – Ziraat Mühendisi

  Ufuk Şen’in Sketchup eğitimi ile başlayan 3B görselleştirme
  serüvenimize yine Ufuk Şen’in kolay, anlaşılır ve sonuç odaklı “Sketchup’ta
  modelle , 3D’s Max’te Render Al” eğitimi ile devam ediyoruz. Sketchup’ın mimari
  modelleme alanında pratikliği ve kolaylığı ile 3D’s Max’in eşsiz yeteneklerini
  birleştiren bu eğitim seti ile 3D’s Max dünyasına davet ediliyorsunuz. Kendini
  geliştirmek isteyen, yeniliklere açık ve alanında uzmanlaşmak isteyen Sketchup
  kullanıcılarının kaçırmaması gereken bir eğitim seti.

 4. Emek verilmiş ve kişinin kendine bu alanda katacağı çok faydalı gördüğüm bir eser olmuş , ellerine ve emeğine sağlık ufuk bey.

 5. İşinin ustası tarafından oluşturulan bu faydalı eğitim setini mutlaka almalısınız…

 6. Güzel ses tonu ve anlaşılır anlatımı ile zevkle izlediğim eğitim Setlerime bir yenisi ekleneceği için mutlu oldum. 30 senelik eğitim yaşamımda edindiğim tecrübe ses tınısı ve tonunun çok önemli olduğunu gördüm. Öğrenciye sorduğumda aldığım yanıt, uyutmuyor hocam, bazen sadece sesini dinliyorum dediklerini bilirim. :Ufuk Şen de böyle. Konuya hakimiyeti ve bilgisini aktarmadaki becerisiyle bir numara eğitmen. Ne mutlu bize tanımak kısmet oldu. Emeğine sağlık Ufuk Hoca.

 7. Renderi ilk gördüğüm zaman tamam demiştim bunun yolu açık ve harbiden gördümki bizler boşuna ödül vermemişiz gerçekten kaliteli bir çalışma idi ve bizim sitemizde dahil olmak üzere kaliteli sitelerden hak ettiği ödülü aldı .İşin en güzel kısmı ise bu bir eğitim setinin renderi idi ve sevincimize ,gururumuza kat be kat daha arttırdı .

  Tebrik ederim nice başarılı ödüllere ve kaliteli eğitim setlerine……

 8. Mimari Görselleştirme ile ilgili akıldaki soruları teorik ve pratik olarak en iyi şekilde açıklayan bir eğitim setidir. Emeğine sağlık

 9. Sketchuptaki vrayın hatalarından canısıkılanlar icin bire bir egitim seti.Ve sketchup vraya göre daha gercekci sonuclar icin harika bir cözüm yolu

 10. Sketchupın pratikliği ve maxin gelişmişliği ile güzel bir sonuç çıkmış, tebrikler hocam..

 11. Seti alacak arkadaşlara düşünmeden almalarını tavsiye ederim.Aylarca uğraşıp ,çabalayıp kafayı yormaktansa işin tecrübesini yıllarca kazanmış dostlardan sadece ihtiyacınız olan bilgileri önüne seren bu seti almanızı öneririm.Sevgili dostumuza emeklerinden dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim.

 12. Uzun zamandır takip ediyorum ve gerçekten faydalı bir eğitim seti olduğuna inanıyorum. Kesinlikle alınması gereken bir settir. Herkese tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

MERHABA ????