Render Laptop Tavsiyeleri

Render Laptop TavsiyeleriRender Laptop Tavsiyeleri Konusu grubumuzu Mimarlar için laptop önerisi arayan kişileri  uzun zamandır meşgul eden bir konuydu.

Grubumuzun %80’ninden fazlasını Mimarlık öğrencileri oluşturduğu için onların rahat kullanımı için aşağıda bazı modelleri önerdik.

Mimarlar için laptop önerisi aslında bu işin önemli bir kısmını oluşturmaktadır.Hem evde hemde okulda sürekli proje ile uğraşan kişilerin, sorun çıkarmayacak uzun süre kullanacakları ve en önemlisi maddi bakımdan kendileri sarsmayacak, modellere ihtiyacı vardır.

Ayrıca 30.000 kişilik 3D çizim Grubumuza buradan katılabilirsiniz.

Normal olarak bir kıyaslama içerisinde olursak, aynı donanıma sahip render masaüstü pc’ler ile render için laptop modelleri arasında %30 bir perfromans farkı oluştmaktadır.

Bu farka hem voltaj hemde veri yolu konusunda masaüstü pc lerin daha verimli olmasını söyleyebiliriz.

Render için masaüstü pc tavsiyeleri konusu için buraya tıklayınız.

Mimarlar için Render Laptop Tavsiyeleri

Öğrenciler için render laptop tavsiyeleri vereceğiniz zaman aşağıdaki modelleri tavsiye edebilirsiniz.Öğrenciler için hayat kurtarıcı olabilir.

Hem fiyat hemde performans yönünden ideal cihazlardır.Yanlız unutulmaması gereken önemli bir husus vardır.Bu laptopların özellikleri üst düzey değildir.

Çünkü bu modelleri seçerken özellikle öğrenci arkadaşların alabileceği düzeyde modeller seçtik, bu yüzden herkesin alabileceği bir modeller serisi haline geldiler.

Render Dizüstü PC Modellerinin özellikleri ;

Aşağıda işinize yarayacak 4 farklı laptop modelini sunduk. Bu modellerin fiyatları çeşitli sitelerde 4500-5000TL fiyatları arasında gidip gelmektedir.

Bu laptopların hepsinde genel olarak aynı özellikler olsada , gerek tasarım ve ergonomi konusunda farklılıklar olmaktadır.Bu yüzden bu modelleri alırken gözle görerek almaya özen gösterin.

Laptoplarda işlemci olarak Intel Core i7 7700 serisi işlemci ve 16GB bellek bulunmaktadır.
Ekran kartı olarak 1050ti ekran kartı kullanmaktadır.

BU YAZIYI KAÇIRMA PİŞMAN OLURSUN :)   Render İçin Bilgisayar Sistemleri 2019

Dell Inspiron 7567 B7700D128F161
Acer E5-575G-54W4 NX.GDWEY.019
Monster Tulpar T7 V11.1
Monster Tulpar T7 V12.2

Bu konuyla ilgili kafanıza takılan soruları, aşağıdaki yorum kısmından sorabilirsiniz.

 

3 Comments

  1. CAN ÖZCAN 20 Nisan 2019
    • UFUK ŞEN 20 Nisan 2019
  2. Selim 20 Nisan 2019

Aşağıdan Soru sorup, cevap alabilirsiniz...