3D Görselleştirme

3D Eğitim Setleri ve Kullanıcı Bakış Açısı

Yüksek Kaliteli Dokular

3d-egitim3D Eğitim setleri konusunda kullanıcıların bakış açısını değiştirecek ve yaklaşımlarını farklılaştıracak bir makale yazmayı uygun gördüm.

Çünkü ücretli eğitim setlerine kullanıcıların bakış açıları farklı ve negatif yönde olmaktadır.

Kullanıcı Eğitim Setlerinde direk içerik yönünden değil de,  fiyat olarak baktığı için aslında kendi gelişiminin önüne bir engel koymaktadır.

Dünya üzerinde online olarak eğitim setleri piyasası her alanda kendini göstermektedir.
Uzman olmak istediğiniz her alanda eğitim setleri bulabilirsiniz.
Eğitim seti aldığınız kişiler bu işler için en az 10.000 saatlik bir dilimi doldurmuş oluyor, buda takribi 5 senelik bir zaman dilimine denk gelmektedir.

Yani bir iş de profesyonellik dilimi 5 yıldan sonra başlıyor ve siz toplam tecrübe deneyimin belirli bir saate doldurulmuş kısmını izliyorsunuz.

Eğitim setlerini izlemenin en büyük avantajı ise , görülen bu tecrübelerin direk eğitim setinde olması ve sizin kendi tecrübeniz ile kazanacağınız zamanın özetini bu şekilde izlemiş oluyorsunuz.

Bir nevi eğitim seti yerine, tecrübe satın almış oluyorsunuz ve bu aslında parayla ölçülemeyecek kadar değerli bir şey.

3d Eğitim Setlerini alan kullanıcıların yapmış olduğu hatalar

3D Eğitim Setini almak isteyen kişiler bir an önce eğitim setlerini sabırla izlemek ve uygulamak yerine, direk olarak kendi işlerine yarayan kısımları izlemeye çalışmakta ve bunun neticesinde ise bir çok önemli konuyu atlamaktadırlar.

Bir çok kullanıcının eğitim setinin önemli kısımlarını izlemek yerine son kısımlara atlayarak işin can alıcı kısımlarını kaçırmaktadırlar. İşin can alıcı kısmının son bölümlerde olduğunu düşünmektedir.

Fakat Eğitim seti bir bütün olduğu için , baştan izlemediğiniz videolar sizin sonuç almanızı etkileyecektir.

Örnek olarak eğitim setlerinde genelde anlatılan kaplama veya modelleme kısımlarını hızlı bir şekilde geçip, render ayarlarına geçerseniz aslında her bölüm yarım yamalak kalır.

Kaliteli Görselleştirmenin 5 prensibini
anlattığımız bu makalemizde modelleme ve detay kısmının öneminden bahsetmiştik okuyabilirsiniz.

3d Eğitim Setlerini alırken Nelere dikkat etmek gerekiyor ?

3d eğitim setleri konusunda, araştıracağınız kısım ise, eğitim setini hazırlayan kişinin sektörde ne kadar bir zaman geçirdiği ve çalışmalarıdır.
Referans olarak daha önce anlatım yapıp yapmadığı, bu iş üzerinde ne kadar zaman geçirdiğini mutlaka sorunuz.

Örnek anlatımlar varsa, anlatım tarzı ve programa yaklaşımı konusunda ön fikir edinebilirsiniz.

Anlatım konusunda ön bir demo video istemeniz faydalı olacaktır.

3d eğitim setleri konusunda bizimde hazırlamış olduğumuz 3degitimsetleri.com sitemizi ziyaret ederek, kendinizi geliştirebilirsiniz.

UFUK ŞEN

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın. Sevgi ve Saygıyla..

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

MERHABA ????