Render MotorlarıTwinmotion

Twinmotion 2023 YENİLEN ARAYÜZÜ İLE BİZLERLE 01

Twinmotion 2023

Yüksek Kaliteli Dokular

Twinmotion 2023.1 Preview 2 Şimdi İndirilebilir !

✔️Yeni Arayüz
✔️Decaller artık Path Tracer Destekli
✔️Çoklu Ekran Kartı Desteği
✔️ ve daha fazlası ! olarak Epic Games açıklamış.

Unutma Öğrenmek Mutluluktur ! Kendini geliştirmek ve Daha ileriye gitmek için kendine günde 10dk’lık zaman ayırman gerekir.Bu zamanı kanalımızda ki videoları izleyerek yapabilirsin.Günde bir video izleyerek kendini geliştirip, rakiplerinden daha ileriye gidebilirsin.

Twinmotion nedir ?

Twinmotion, Epic Games tarafından geliştirilen bir görselleştirme yazılımıdır. 3D animasyonlar, görsel efektler ve sanal gerçeklik sahneleri oluşturmak için kullanılır.

Twinmotion, mimarlar, iç mimarlar, peyzaj mimarları ve diğer tasarımcılar tarafından kullanılarak projelerinin erken aşamalarında hızlı ve gerçekçi görüntüler oluşturulmasına olanak tanır.

Twinmotion, gerçekçi malzemeler, hava koşulları ve aydınlatma özellikleri sunarak tasarımcıların projelerini daha etkileyici hale getirmesine yardımcı olur.

Ayrıca, Twinmotion, CAD programlarından (Autodesk Revit, ArchiCAD vb.) ve 3D modelleme yazılımlarından (SketchUp, Rhino vb.) direkt olarak veri aktarımı yapabilme özelliği sayesinde tasarım sürecini hızlandırır.

UFUK ŞEN

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın. Sevgi ve Saygıyla..

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

MERHABA ????