Sketchup Vray 3.6 Kaplama Dersleri indir

Sketchup Vray 3.6 Kaplama Dersleri
Sketchup Vray 3.6 Kaplama Dersleri

Sketchup Vray 3.6 Kaplama Dersleri ile ilgili hazırlamış olduğumuz 11 serilik ücretsiz ders videolarını, konu altından vermiş olduğumuz linklerden indirebilirsiniz.

Grubumuzda yapmış olduğumuz yorum etkinliğinde, Sketchup Vray 3.6 Kaplama Videolarını sizlere sunmuştuk. Sketchup Vray 3.6 Kaplama Dersleri serisini, konu altında verdiğimiz indirme linklerinden, indirebilirsiniz.

Daha önceki etkinliğimizde vermiş olduğumuz link, yoğunluktan dolayı kotasını doldurduğu için linki tekrar yenileyerek kullanımınıza sunuyoruz.

Sketchup Vray NEXT

Sketchup Vray 3.6 kaplamalarını vray next serilerinde kullanabilirsiniz. Aynı ayarları , Vray next ayarları ile yaparak aynı etkileri alabilirsiniz. Mantık tamamen aynı olup, etki olarak en iyi etkiyi next serisinde alabilirsiniz.

Sketchup Vray 3.6 Kaplama videoları , 11 videoluk seriden oluşmaktadır. Dersleri Metin NERGİZ arkadaşımız hazırlamıştır. Kendisine Teşekkür etmek, için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Sketchup Vray 3.6 Kaplama Dersleri indir

Sketchup Vray 3.6 kaplama dersi videolarını aşağıdaki linkten indirip izleyebilirsiniz, dersler ile ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına bırakmayı unutmayınız.

Sketchup vray 3.6 kaplama dersleri indir

Sketchup Vray 3.6 ile ilgili, chaos grubun hazırlamış olduğu yenilikler videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=SQtke_Ea0w4

Düzgün ve Kaliteli 3D görselleştirme hizmetleri için bizimle çalışabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz konularda , profesyonel bir şekilde bizimle çalışmak isterseniz eğer projelerinizi vraydvd@gmail.com adresine yollayabilir ve anında geri dönüş alabilirsiniz.

3D görselleştirme3D mimari proje ve 3D mimari konularında bizimle yüksek kalite görseller için çalışma içerisinde olabilirsiniz. Projelerinin kaliteli görsel halinde sizlere sunuyoruz.Tek yapmanız gereken üst kısımdaki mail adresinize projelerinizi göndermeniz yeterlidir.

İnstagramdan takip etmek için Tıklayınız

BU YAZIYI KAÇIRMA PİŞMAN OLURSUN :)   Ücretsiz Sketchup Eğitimine Nereden Başlarım ?
4 Shares:
3 yorum
  1. Merhabalar. skech up için vray indirdim. Skech up toolbar menüde vray araçları çıktı fakat lisans sorunu diye uyarı alıyorum ve hiçbir toolbar çalışmıyor. Saygılarımla iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Mesleki Başarı Antrenmanı
Devamını Görüntüle

Mesleki Başarı Antrenmanı

Mesleki Başarı kendi işinizde sürekli yapılması ve tekrarlanması gereken bir konudur. Tabi önce bu işi sevmeniz gerekiyor. Beni…
Render Motoru
Devamını Görüntüle

Hangi Render Motoru ?

Render Motoru dediğimizde aklımıza ilk gelen , dünya üzerinde en çok kullanılan Vray render motoru akla gelmektedir. Lumion…
render model yerleşimi
Devamını Görüntüle

Render Model Yerleşimi ve komposizyon

Render Model Yerleşimi Konusu kaliteli görselleştirmeyi etkilen 4’ncü maddelerden biridir. Bu madde önemlidir ve komposizyona bağlı olarak yerleşimin…