3D ProgramlarSketchup

Sketchup Türkiye

Yüksek Kaliteli Dokular

sketchup türkiye

Merhaba Arkadaşlar , Sketchup Türkiye sketchup programını kullananlar için en önemli kaynakların başında gelmektedir.

Sketchup basit ve etkili bir tasarım programıdır.

Her programdan aldığı dosya desteği ile, 3 boyut alanında tartışmasız bir numaralı mimari program sıralamasında ilk sırada yerini almaktadır.

Bizde bu sebeple Alanında Türkiye de ilk ve tek sketchup grubu olan Sketchup Türkiye Grubumuz ile sizlere eşsiz bilgiler vermekteyiz. Grubumuz da sketchup ile ilgili paylaşımları takip edebilir, sizin için hazırlanmış olan eğitim setlerini izleyebilirsiniz.

Birçok sorunuzu ve takıldığınız kısımları grup adresimiz vasıtasıyla çözebilir bu linkte verdiğimiz profesyonel eğitim setleri ile görselleştirme sürecine kaliteli görseli yakalama adımları atmış olursunuz.

Sketchup Türkiye ye bağlı Gruplar

Aşağıda bize bağlı gruplardan ve kanallarımızdan 3D eğitim konusunda bilgiler alabilirsiniz.

Facebook Grubumuz için buraya tıklayınız.
Youtube Adresimizden videoları izlemek için tıklayınız.
Facebook Sayfamız için tıklayınız.
İnstagram sayfamız için tıklayınız.

UFUK ŞEN

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın. Sevgi ve Saygıyla..

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Öncelikle merhaba Ufuk abiyle herkesle olduğu gibi bende bisiklet üzerinde tanıştım gerek bisiklet olsun gerek baska konu olsun her konuda yardimci olabilen sevdigim bi abimdir. Bisiklete olduğu gibide sketchup’tede oldugu gibi bizi bilgilendirmekten hic kacinmiyorsun oyüzden tekrardan herşey icim önceki kendi adıma son4ada herkes adına tesekkur ederim. 😀

  2. Merhaba benim acil sizden birkaç bilgi oğrenmem gerek ,sketchup ta render alırken baktığım acıdan render alınmıyor aldığım render daha uzaktan bakıyormusum gibi oluyor bunu nasıl düzelteceğim ?Finallerim başladı bunu oğrenmem gerek 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

MERHABA ????