3D ProgramlarSketchup

Sketchup Eğitim Seti

Yüksek Kaliteli Dokular

Sketchup EğitimSketchup Eğitim Seti konusunda ülkemizde en detaylı ve açıklamalı bilgi veren sitemiz Sketchup Türkiye‘dir.Sketchup konusunda ana sayfasında ve Youtube sayfasında 300 ‘den fazla Sketchup Eğitim videosu ve 1.521.668’lik gösterim ile en geniş içerikli site olarak devam etmektedir.Toplam Youtube abonesi 7000’ne doğru yaklaşırken her gün nerdeyse  yeni videolar ile kendi içeriğini zenginleştirmeye yönelik adımlar atmaktadır.Aynı zamanda Facebook grubunda 30.000’i aşkın kendi üyesi ile Türkiyenin en büyük 3D topluluğu ünvanını taşımaktadır.

Aynı zamanda aramıza katılan yeni ve eski arkadaşların desteği ile , geniş bir içerik ile grubumuzla 3D alanında faydalı işler yapmaktadır.3D alanında Türkiyenin konumunu ve standartını geliştirerek, daha fazla sanatçının Sketchup Eğitimini öğrenmesine ön ayak olmaktadır.

Türkçe Sketchup Eğitim Seti

Özellike sketchup yeni başlayanlar için hazırlanmış Sketchup Eğitim Videoları, sizin bir konuyu öğrenmenizde temel anlatımlarla güçlendirilmiştir.Herhangi bir kitabın nasıl, açıklamalar kısmını okuyorsanız, herhangi bir programı öğrenirken de Temel derslerine göz atıp kendi alt yapınızı geliştirmeniz gerekmektedir. Temel dersler sizin Sketchup Komutlarını ve Modellemeye nereden başlamanız gerektiğini anlatan konulardır.Temel dersleri izlemek için buraya tıklayınız.

Sketchup yeni başlayanlar için

Sketchup programı, 3D programlara yeni başlayanlar için en temel ve en kolay programlardan biridir.Mimari Modellemedeki temel unsuları ve kolay kullanımı sayesinde en zor modellerden, en kolay modellere kadar bir çok 3D tasarımı kolaylıkla çizebilirsiniz.Modellemeye başlamadan önce yukarıda vermiş olduğumuz Sketchup Eğitim setine mutlaka göz atmalısınız.Sketchup Mimari Modelleme haricinde bir çok sektörde sıklıkla kullanılmaktadır.

* Mutfak Tasarımları ve Mutfak Modelleme konularında
* Mimari Tasarım ve Mimari Modelleme konularında
* Tv standı ve ürün standları modellemeleri konusunda
* Robot Modelleme ve Mekanik modelleme konularında  en ideal programların başında gelmektedir.

Sketchup Eğitim Video

Sketchup konusunda yeni başlayanlar için ve sketchup eğitim seti Türkçe anlatımlı kaynaklar ve içerikler için aşağıdaki topluluklarımızı takip edebilirsiniz.Aynı zamanda Kanalımıza eklediğimiz videoların sizlere anında haber olarak gelmesi için Youtube kanalımıza buradan abone olunuz.Kendinizi daha profesyonel olarak geliştirmek için Sketchup Ücretli Eğitim Setlerinden satın alabilirsiniz.Ücretli setler ve normal setler arasında anlatım bakımından daha fazla detay barındırmaktadır.Sketchup Ücretli Eğitim setleri için buraya tıklayınız.

Facebook Grubumuz için buraya tıklayınız.
Youtube Adresimizden videoları izlemek için tıklayınız.
Facebook Sayfamız için tıklayınız.
İnstagram sayfamız için tıklayınız.

UFUK ŞEN

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın. Sevgi ve Saygıyla..

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

MERHABA ????