3D ProgramlarSketchup

Sketchup Çatı Plugini

Sketchup Çatı

Yüksek Kaliteli Dokular

Sketchup Çatı Yapımı konusunda çeşitli sketchup pluginleri olmasına rağmen bir çoğu ücretlidir.Çatı Komutları ve Çatı eklentileri konusunda sizlere ücretsiz olan Roof eklentisini sizlere anlatmaya çalıştım. Sketchup içerisinde çatı çizme her ne kadar projeye bağlı olsa da , projeye bağlı olmayan konularda bu eklentiyi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sketchup Çatı Plugini

Her ne kadar aşağıdaki videoda anlatmış olduğum Sketchup Çatı yapımı plugini ücretsiz olsada.Sketchup eklentileri artık yavaş yavaş paralı olmaya başladı.Fredo pluginlerinin yakın zamanda ücretli olması bu furyaya diğer eklenti üreticilerinin de katılmasına neden oldu. Genel olarak %90 lık bir kısım hala ücretsiz olsa da , en çok kullanılan pluginler yavaş yavaş ücretli olmaya devam ediyor.

Fredo pluginleri yaklaşık 10 senedir ücretsiz kullanılıyordu.Fransız plugin üreticinin artık 40 dolara satışa sunduğu plugin serisi ile, acaba sketchup pluginleri ücretli mi ? olacak sorusu akıllara geliyor..

Bu konuyla ilgili youtube adresimizde bir video içeriği hazırlayacağım inşallah.

Aşağıda ücretsiz Sketchup plugini olan , Sketchup Çatı Plugini sizlere anlatmaya çalıştım.Eklentiyi video altındaki indirme bağlantısından indirebilirsiniz.

instagram hesabımı takip için : https://bit.ly/3riAIkI

UFUK ŞEN

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın. Sevgi ve Saygıyla..

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. eklenti için indirme bağlantısını göremedim bana mail yoluyla atabilirseniz çok sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

MERHABA ????