Enscape RenderRender Motorları

İzle Öğren Uygula Serisi

Yüksek Kaliteli Dokular

İzle öğren uygula serisi ile sizlere Sketchup programında en basit olarak villa modelleme serisini göstereceğiz. Temel modelleme tekniklerinden başlayarak ilerleyen bu süreçte, iyi bir şekilde villa modelleme yapabileceksiniz.

Cephe kısmında yapacağımız bazı önemli nüanslar ile cepheyi render için hazırlayarak en son aşamaya getireceğiz inşallah. Render kısmında bir çok özelliği bu eğitim seti ile öğrenebeilirsiniz.

İzle Öğren Uygula Serisi

Aşağıda Youtube adresimizde yoğun bir ilgi ile izlenene , izle öğren uygula serisini izleyebilirsiniz. Bu seriyi izledikten sonra Sketchup Türkiye facebook adresimizde beni (ufuk şen) etiketleyerek çalışmalarınız için kritik isteyebilirsiniz.

Bu seri ile enscape render ile görselleştirmenin nasıl yapıldığını hemde 3d modellemede bir çok tekniği öğreneceksiniz.

Çalışmalarınıza yapacağım yorum ile sizlerin daha iyi işler çıkarması için yorumlarda bulunacağım.En iyi sonuç alan arkadaşımızın çalışması Facebook grubumuzda 1 hafta kapak görseli olarak kalacaktır.

UFUK ŞEN

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın. Sevgi ve Saygıyla..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı !

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün!