3D Proje Enscape Render Kaliteli Perde Yapımı

Merhaba arkadaşlar bu dersimizde sizlere 3d proje içerisinde çoğu kullanıcının takılmış olduğu kaliteli perde yapımını gösterdik inşallah. Enscape render motorunun yapısı gereği perde ve şeffaf kumaşlar konusunda bazı eksikleri bulunmaktadır. Bu eksiklerden ziyade çözüm yolunu geliştirip, sürekli test ve denemeler yaptığınızda ise kaliteli sonuçlara ulaşabilirsiniz.Youtube adresimize en son eklemiş olduğumuz ders içeriğinde sizlere Kaliteli perde dokusu yapımı gösterdim. Video içeriğinde ise kaplamaları indirip, ders içerisinde göstermiş olduğum adımları takip edebilirsiniz.

3D Projelerde Detayın önemi ?

Untumayın kalilteli 3d proje işi detay ve çokca zaman isteyen bir durumdur.Ne kadar detaylı model ve kaplama o kadar bir işin kaliteli sonuçlanması ile sonuçlanır.Bu konuyla ilgili blog adresimde bir çok konuyu yazdım sizler için.Site içerisinde farklı makalelere göz gezdirerek ihtiyacınıza yönelik kısımları okuyabilirsiniz.

Bugün sizlere kullanıcıların en çok takıldığı Enscape render ile kaliteli perde kaplaması nasıl yapılır ?  bunu gösterdim.
Enscape Curtain Tutorial ve daha fazla takıldığınız kısımlar için , yorum kısmına takıldığınız kısımları yazmayı unutmayınız.

İstek dersleriniz için Youtube adresimizdeki videoların altına yorumlar yazarak bunları dile getirebilirsiniz.

Allahın izniyle sizlere bu dersleri hazırlamaya çalışırız.

BU YAZIYI KAÇIRMA PİŞMAN OLURSUN :)   3D Eğitim Setleri
10 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
Unreal Engine Eğitim Seti
Devamını Görüntüle

Unreal Engine Eğitim Seti

Türkiyede ilk ve Tek olan Unreal Engine Eğitim setini sizlere sunuyoruz arkadaşlar , bu Unreal Engine Eğitim Seti‘nin…
Sketchup Vray 3.4
Devamını Görüntüle

Sketchup Vray 3.4 Eğitim Seti

Merhaba Arkadaşlar, 3 aylık bir zaman diliminde çalıştığım Sketchup Vray 3.4 Eğitim DVD’Si artık hazır durumdadır. Not: 3.6…