Site icon 3D Eğitim

Twinmotion 2022 Eğitim Seti

Twinmotion 2022

Twinmotion 2022

Bu Eğitim Serimizle beraber (bölüm 1 ) Twinmotion 2022 nin temel eğitim setine başlıyoruz, bu eğitimle Twinmotion 2022 indirme ve Epic game launcher anlatımı ile, programın nerden nasıl indirilmesi gerektiğini ilk bölümde izleyeceksiniz.

Diğer bölümlerde kaplama kullanımları , programın ara yüz kullanımı , modellerin kullanımları ve Twinmotiona gelen yeni özellikler ile bu programın kullanım özelliklerini detaylandırıp kaliteli modeller oluşturabileceksiniz.

Twinmotion 2022 Eğitim Seti Ders İçeriği

Aşağıda Youtube adresimiz için hazırladığımız geniş ders içeriğini bulabilirsiniz.Bu içerikler ile hem iç mekanda hemde dış mekanda Twinmotion 2022 kullanım özelliklerini öğrenerek, kaliteli görselleştirme prensiplerini kavrayacaksınız.

Bölüm 2 :  Açılış Sayfası ve Temel Kullanım Özelliklerini anlattığımız bu video içeriğinde sizlere, Twinmotion menülerini ve ekranda gezinme özelliklerini göreceksiniz.

Bölüm3 :Twinmotion 2022 de Kaplama Menüsü Kullanımı anlattığımız bu kısımda , Twinmotion temel eğitim serisi ile kaplama menüsü kullamını göreceksiniz.

Bölüm 4 :Twinmotion 2022 Landscape Özellikleri ile, eğimli arazileri kolayca yapabilirsiniz.Bu özellik deformasyon ve karışık kaplama kullanma soft kaplama kullanma gibi özellikleri sergilemektedir.

Bölüm 5 : Twinmotion  Obje Kütüphanesi Kullanımı konusunda , Twinmotion kütüphanesine sahip olmak yeterli kullanım özelliklerini bilmek sizi bir adım daha öteye taşır. Model kullanımı ve kaliteli model kütüphanesi kaliteli görselin temel aşamalarını oluşturur.

Bölüm 6 :Twinmotion Örnek Sahne ile Işık Kullanımı konusunda örnek olarak bir Twinmotion sahnesinde ışık kullanımlarını ve iç mekan sahnesinde nasıl kaliteli render alınır , bunları göreceğiz.

Bölüm 7 :Bu dersimizde Mandalorian Temalı bir sahne oluşturarak , Twinmotion’a eklenen Sketchfab kütüphanesi modellerini kullanmayı göreceğiz. Twinmotion 2022 ye Sketchfab Kütüphanesi geldikten sonra içerik olarak inanılmaz bir kaliteye kavuştu. Bu kalite sonrası hazır model kütüphanesi giderek artarak , sahne oluşturma hızınızıda artırdı.

Unutma Öğrenmek Mutluluktur ! Kendini geliştirmek ve Daha ileriye gitmek için kendine günde 10dk’lık zaman ayırman gerekir.Bu zamanı kanalımızda ki videoları izleyerek yapabilirsin.Günde bir video izleyerek kendini geliştirip, rakiplerinden daha ileriye gidebilirsin.

 Exit mobile version