3D ProgramlarSketchup

SketchUp 2023 Temel Eğitim Seti Full İçerik

SketchUp 2023 Temel Eğitim

Yüksek Kaliteli Dokular

SketchUp 2023 Temel Eğitim ile, tam 20 ders içeriğine modellemenin ve Sketchup programının ana temellerini öğreneceksiniz.

Sketchup Türkiye Youtube adresi olarak sizlere en kaliteli 3d proje içeriklerini sunuyoruz.

Udemy Sketchup Kursu olsun, diğer platformlar olsun en iyi içerikleri sizlere sunmaya çalışıyoruz.

SketchUp 2023 Temel Eğitim Seti

SketchUp, 3D modelleme, çizim ve tasarım işleri için popüler bir yazılımdır ve bazı kolaylıkları şunlardır: Kullanımı Kolay: SketchUp, kullanımı kolay ve sezgisel bir arayüze sahiptir. Bu, hem deneyimli hem de yeni kullanıcılar için kolaylıkla öğrenilebilir ve kullanılabilir olması anlamına gelir.

Sketchup Temel Eğitim Seti ile sizlere, sketchup programının en ince ayrıntısını öğretiyoruz.

UFUK ŞEN

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın. Sevgi ve Saygıyla..

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Merhaba, makalenizde SketchUp 2023 Temel Eğitim Seti hakkında oldukça detaylı bilgiler bulunmakta. Ancak, bu eğitim setinin kullanıcıların hangi düzeyde SketchUp bilgisine sahip olmaları gerektiğine dair bir bilgi verilmemiş. Acaba bu eğitim seti yeni başlayanlar için mi yoksa daha deneyimli kullanıcılar için mi uygun? Bilgi verir misiniz? Teşekkürler.

  2. Eğitim seti oldukça güzel gözüküyor ancak özellikle konu anlatımında hangi versiyon için eğitim olduğu belirtilmiş mi? Özellikle SketchUp 2023 Temel Eğitimi mi yoksa diğer sürümler için mi uygun? Bu konuda biraz netlik kazandırılabilir.

  3. Merhaba, eğitim setiniz gerçekten harika görünüyor! Ancak benim için en önemli olan konu, içeriğin nasıl sunulduğudur. Bu eğitim seti, interaktif bir şekilde mi sunuluyor yoksa sadece videolar mı var? Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

MERHABA ????