3D ProgramlarGenelSketchup

Sketchup 2022 Eğitim Seti ile

Yüksek Kaliteli Dokular

Sketchup 2022 hem gördüğünüz hem aklınızdaki tasarımları gerçekleştirebileceğiniz bir kolaylık sunmaktadır. Bu kolaylık sayesinde bir kaç komut kullanarak kütleyi kaldırıp hemen tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Sketchup‘ın bu kolaylığı bizlerin çok randımanlı şekilde kütle oluşturmamızı sağlayan bir yapısıdır.Bu yapı sayesinde hiç stres yaşamadan , eğlenerek aynı zamanda terapi eşliğinde modelleme yapabiliyorsunuz.

Sketchup 2022 Eğitim seti

tanıtım videosunu aşağıdaki videodan içeriği izleyebilirsiniz.
Bu Eğitim seti ile birlikte Sketchup’ı Temel düzeyden başlayarak benimde kullandığım tekniklerle beraber öğrenebilirsiniz
Bu linkten eğitim setine ulaşabilirsiniz. https://bit.ly/34HzJlk

Sketchup kullanmamızdaki en büyük avantajlardan birisi kullanım kolaylığıyla beraber esnek yapısı plugin çeşitliliği ve Mimari Modelleme deki hızlı modelleme unsurlarını bir arada bulundurmasıdır.

Dünya çapında 2016 yılında firmanın açıkladığı 35 milyon (şu an 2 katı) kullanıcı sayısı ile Dünyada en fazla kullanılan 3d programlar arasındadır.

Mimarlar, inşaat, mühendislik, iç mimarlık, peyzaj mimarisi, kentsel planlama, oyun tasarımı, film ve sahne oluşturan sanatçılar ile öğrenci ve eğitimciler gibi birçok insan 3d tasarımlar oluşturmak için sketchup programını kullanmaktadır.

UFUK ŞEN

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın. Sevgi ve Saygıyla..

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

MERHABA ????