Mimari Modelleme

Mimari Modelleme
Merhaba , bu kısımda sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerden biri olan Mimari Modelleme hizmeti hakkında bilgiler vermek istiyorum.Mimari Modelleme hizmeti ile, Autocad planlarınızı çok kaliteli bir şekilde modellenip sizlere ulaştırılmaktadır.

Planlarınızın güvenli ellerde olması için, uygun şartlarda çalışmış deneyimli kişilerle çalışmalısınız. Bu durum,  hem kaliteli iş yaptırmanızı, hem de müşterinize sunum sırasında, planın kendini en iyi şekilde ifade etmesini kolaylaştırır.

1997 Eylül ayından beri piyasada oluşumuz ve Yapmış olduğumuz işlerden dolayı Mimari Modelleme konusunda tecrübeli ve deneyimli bir şekilde sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Mimari Modellemede Hangi Programlar

Mimari Modelleme konusunda en yaygın ve sıklıkla en çok kullanılan program olan, Sketchup programını profesyonel düzeyde kullanıyoruz.Bu sayede ister organik ister karışık yapılar olsun, her mimari modeli sizin projenize göre bire bir uygulamaktayız.

Render motoru olarak Vray, Unreal Engine, Lumion , 3dsmax vray, 3dsmax corona gibi çeşitli render motorlarını kullanarak size en iyi ve en kaliteli görseli vermek için çalışıyoruz.

Animasyon ve sahne içerisinde etkileşim için Unreal Engine ile müşterilerinize eşsiz bir deneyim olanağı sunuyoruz.

Aynı zamanda render sonuçlarını Photoshop programında birleştirerek sizler için en iyi baskı kalitesini sunuyoruz.

Mimari Modelleme Hizmetleri

Bu hizmetler kendi içerisinde birkaç farklı bölümlere ayrılmaktadır.

Bunlardan ;

*Bitmiş olan Final projenizin, bize Autocad planının gönderilerek modellenmeye başlanması
*Biten Modelin, render işlemleri için hazırlanması ve render kare sayısının belirlenmesi
*Render sonucunun Photoshop veya resim işleme programlarında editlenmesi ve final aşaması ve gönderilmesi.

Sizlerde bu hizmetlerden faydalanmak isterseniz eğer , bizimle iletişim kurmak için [email protected] adresine mail atmanız yeterlidir.

 


Instagramdan takip etmek için TIKLA 
Facebook sayfam için TIKLA

Başa dön tuşu

MERHABA ????