3D Görselleştirme

HIZLI Animasyon Sunumu Hazırlamak

Yüksek Kaliteli Dokular

Hızlı Animasyon konusu 3d projelerde çok önemli ve vizyon oluşturucu bir durumdur.Enscape Render veya diğer 3d programlardan video çıktısı almak için ara programlar kullanmalısınız.Bu ara programlardan en iyisi ise, Wondershare Filmora  isimli programdır.

Wondershare Filmora ile animasyon çıktılarınızı sıralı bir şekilde düzenleyerek , aralara efektler ve müzikler ekleyerek kendinize animasyon sunumları hazırlayabilirsiniz. Bu animasyonları daha sonra okul projelerinizde ve işverenlerinize iş tesliminde kullanabilirsiniz.

Hızlı Animasyon Hazırlamak Neden Önemlidir ?

Tek kare render görseli vermek ile 3d tasarımlarda mekanın tamamını video ile sunum yapmak arasında kalite ve vizyon farkı vardır.Günümüzde render motorları geliştikçe , hızlı animasyon sunumları daha kısa sürelere gelerek müşterilere en iyi sunumlar yapılmaktadır.

Bu dersimizde sizlere , almış olduğunuz çıktılardan nasıl animasyon oluşturulur ? nasıl film yapılır ? bunları gösterdik. Videoların altına yorum yaparak bizlere destek verebilirsiniz.

UFUK ŞEN

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın. Sevgi ve Saygıyla..

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

MERHABA ????