Free Texture Siteniz artık hazır

Free Texture

Free Texture yani ücretsiz kaplama hazırlamak ve bunu kanalları ile beraber vermek çoğu kişinin uzaklaştığı bir durumdur.Fakat kaliteli görselleştirmede şu kısımda anlattığımız konularda , kaplama kanallarının çıkarılması kalite açısından çok büyük önem arz etmektedir.

3D görselleştirme alanında ve oyun geliştiricileri arasında lisans sorunu olmayan ve ticari işlerde kullanılacak ürünler bulmak zor bir iştir. Özellikle bu şekilde efor ve emek olarak çok fazla zaman harcanan kaplama kısmında, ücretsiz içeriklerin bulunması  bir hayli zordur.

Free Texture Sitesi

Ücretli, ücretsiz ve oyun sektöründe kullanmak üzere artık geniş bir arşive sahip ve yerli olarak global anlamda rakipleri ile yarışacak kaplama siteniz artık faaliyette ismi TextureFUN.com olarak çalışmalarına başlamıştır.

Toplamda şu ana kadar en çok kullanılan kaplamalar , 350 adet olarak sitede yerini almaktadır. Sitenin en büyük özelliği bu kaplamaları , global anlamda diğer rakiplerine göre 1K2K4K çözünürlükte sunmasıdır.

Bu şekilde bir hizmeti şu an yurt dışı sitelerinde özellikle yüksek kalitedeki kapmaları  ücret ödeyerek alırsınız.

TextureFUN Sitesinin en büyük artısı aynı zamanda bu kaplamaları ayrı ayı indirme bağlantısı vermesiyle beraber , her kalite içerisinde kanalları da sunmasıdır.

Bu kanallar render motorları kullanıcıları ve oyun yapımcıları için bulunmaz bir nimettir.

Kullanıcılar için kayıt ekranından sonra, kendi profillerinde daha önce hangi kaplamayı indirdiklerini, ve liste halinde neler yaptıklarını görebiliyorlar.

TextureFun Ücretsiz kaplama siteniz

Sizlerde texturefun.com sitesindeki kaplama kütüphanesinden faydalanarak , görselleştirme alanında kendi özel ve ticari işleriniz için büyük kaplama kütüphanesini ücretsiz kullanabilirsiniz.

 

Yapmış olduğunuz çalışmaları bizlere göndererek, sitede isminizle beraber çalışmaların yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

BU YAZIYI KAÇIRMA PİŞMAN OLURSUN :)   Mimari Görselleştirme işleriniz içi en iyi Photoshop Eklentileri
1 Shares:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like
modelleme
Devamını Görüntüle

Modelleme

Modelleme aşamaları, kaliteli görseli oluşturan en temel bölümlerin başında gelmektedir. Makaleyi sabırla okursanız hangi konular da hatalar yaptıklarınızı…
3dgorsellestirme
Devamını Görüntüle

3D Görselleştirme

3D Görselleştirme , 2D planların sanatçının kendi yorumuna göre 3D proje haline getirilmiş halidir. Bu esnada çok farklı…
3d-gorsellestirme
Devamını Görüntüle

3D Görselleştirmecinin El Çantası

3D Görselleştirme işi ile uğraşan kişilerin eksik yaptıkları işlerden biride ellerinin altında bir El çantası bulundurmamalarıdır. Nedir bu…