Ufuk Şen

ufuk sen

1979 Ankara Doğumluyum.1997 Eylül ayından beri İnşaat ve 3D sektörü ile iç içeyim. Hayatımın her alanında bir şeyler öğrenme ve öğretme hissi ile dolu olduğumu, ilgi alanlarımın içerisinde olan konuları çok hızlı bir şekilde kavradığımı söylemek isterim.

Kendimi geliştirmek ve bir şeyler öğrenmek, en büyük ilkelerimden biridir. İkinci en önemli ilkem ise; bu öğrendiklerimi insanlara anında yansıtmaktır.

Bilgi paylaşım esasına dayalı zihniyet ile etrafımdakileri ve kendimi geliştirmek isterim. Her insanın öğrenme ve kendini geliştirme yetisinin olduğuna inanıyorum. Aynı zamanda öğrenme ve kendini geliştirme isteği, her insanda birer uzuv gibi olmalı.

Nasıl ki yeme, içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihtiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek gidermeliyiz. Hangi çalışma grubuna bağlı olursak olalım, hangi çalışma sahasında olursak olalım, bu çalışma ve bir şeyler üretme ilkesi, herkes için sabit bir kural olmalıdır.

Ufuk Şen sitesinin amacı

Bu bloğun yani https://www.ufuksen.com un amacı ;
Paylaşım esasına dayalı zihniyetim ve kendimi ve etrafımdakileri geliştirmek isteğiyle, bu site ve siteler kurulmuştur. Asıl amaç ve misyon; paylaşım esasına dayalı olarak bir şeyler öğretmek ve öğrenmektir.

İnsanlara bir şeyler verirken ve öğretirken aynı zamanda kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın. Tüm önemli görsel ve yazılı kaynakları araştırarak ve bir arada tutarak, hepimiz için en iyi ve en kaliteliyi oluşturmak en büyük hedeftir.

Ufuk Şen sitesinin içeriği

Burada görselleştirme sürecini artırmaya yarayacak ve yaratıcılık için size ilham verecek kaynak ve bilgiler paylaşılacaktır. Aynı zamanda, içimizde kendini geliştirmiş kişilerden ve bu olaya yeni başlamış tasarımcılardan, bu gelişim sürecini tamamlatacak bilgileri paylaşmalarını da her zaman bekliyorum.

PhotoshopSketchup, Vue , 3dsmax, Autocad gibi programları kullanmak en büyük zevklerim arasındadır. Özellikle en sevdiğim program olan Sketchup’ın beni yansıttığını söyleyebilirim, kolay hızlı ve anlaşılır.

Sevgi ve Saygıyla.
Ufuk Şen

Instagramdan takip etmek için TIKLAYIN
Facebook sayfam için TIKLAYIN

Add Comment