3D Görselleştirme

İzle Öğren Uygula Serisi: Modelle ve Uygula

İzle öğren uygula serisi ile sizlere Sketchup programında en basit olarak villa modelleme serisini göstereceğiz. Temel modelleme tekniklerinden başlayarak ilerleyen bu süreçte, iyi bir şekilde villa modelleme yapabileceksiniz. Cephe kısmında yapacağımız bazı önemli nüanslar ile cepheyi render için hazırlayarak en son aşamaya getireceğiz inşallah.

Aşağıda Youtube adresimizde yoğun bir ilgi ile izlenene , izle öğren uygula serisini izleyebilirsiniz. Bu seriyi izledikten sonra Sketchup Türkiye facebook adresimizde beni (ufuk şen) etiketleyerek çalışmalarınız için kritik isteyebilirsiniz.

Çalışmalarınıza yapacağım yorum ile sizlerin daha iyi işler çıkarması için yorumlarda bulunacağım.En iyi sonuç alan arkadaşımızın çalışması Facebook grubumuzda 1 hafta kapak görseli olarak kalacaktır.

UFUK ŞEN

Nasıl yeme içme ihtiyaçlarımızı kesintisiz olarak karşılıyorsak, öğrenme ve geliştirme ihiyaçlarımızı da sürekli kendimizi geliştirerek devam etmeliyiz.İnsanlara birşeyler verirken ve öğretirken aynı zaman da kendimizi geliştirdiğimizi de unutmayın. Sevgi ve Saygıyla..

Bu makaleyi okuyanlar, aşağıdaki makaleleri de okudular !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu