Şeyma GÜN

Mimar

“Eğitim setini aldığımda klasik insanoğlu olarak videoları izlemeyi ötelemeye çalışmıştım…. Ta ki Ufuk abi “ne yaptın hangi videodasın?” diyene kadar. Videoları başlamamı, başladığımda ilerletmemi, ilerlediğimde eksikleri görmemi sağlayan bir eğitmen. Videolarda verdiği püf noktaları yazmam çok anlamsız. Sketchupı seneler önce nefret ederken tanıyan ben- artık diğer hiçbir 3d programlarına bakmıyorum. Meğer bilmediğim ne kolaylıklar varmış.. Sevgiler şelale Ufuk Şen’e..”

05.05.2017 - 20:00

Tuğrul Doğancan

Ziraat Mühendisi

” Daha önce 3B görselleştirme ile ilgili hiç tecrübesi olmayan birinin bile rahatça takip edebileceği, anlayabileceği ve hızlı bir şekilde sonuca ulaşabileceği bir eğitim seti sunuyor sizlere Ufuk Şen… 3B görselleştirme engin bir deniz ama başta Sketchup Eğitim seti olmak üzere Lumion ve Unreal Eğitim setleri ve en önemlisi dostluğu ile Ufuk Şen yanınızda…”

03.05.2017 - 08:33

Ayşe Işık

Mimar

“Eğitim setlerini almadan önce hiç bişey bilmiyordum . ufuk hocanın akıcı ve anlaşılır anlatımı , teknik destekleri ve en önemlisi yardımlaşmayı ve paylaşmayı seven yönü sayesinde artık bişey bilmiyorum demiyorum,  elhamdülillah  ufuk hoca varsa problem yok çözüm var.. .”

03.05.2017 - 08:30

Mesut TURAN

3D Görselleştirme

“Çok başarılı bir eğitim seti olmuş.Özellikle can alıcı yerlere değinmişsiniz.Benim için çok yararlı oldu. Sketchup öğrenmek isteyen arkadaşlara tavsiye ederim.”

02.05.2017 - 12:25

Taygun ÇALIŞKAN

3D Görselleştirme

“Kapmalamalar ve Işıklandırma ile ilgili doğru bildiğim bir çok şeyin aslında sadece zahmet veren ve uğraştırıcı yollar olduğunu, işin daha kolay ve mükemmel bir preformans ile Çözüme gidebileceğini öğrendiğim bu eğitim setini, Sketchup ve Vray kullanıcılarına gönül rahatlığı ile önerebilirim.”

02.05.2017 - 12:24